O NAS

Witaj w naszym sklepie

Nasza firma powstała z pasji.

 Pewnego dnia Konrad - założyciel - sam skompletował niezbędne podzespoły, lutował, modyfikował, zmieniał, aż przerobił swój stary rower na elektryczny. 
Następnie testował wiele konfiguracji podzespołów, by cały proces maksymalnie uprościć. Tak powstał zestaw do konwersji roweru klasycznego na elektryczny. 

 Odzew był tak wielki, że postanowił założyć firmę zajmującą się dystrybucją zestawów do rowerów elektrycznych – po to, by dać ludziom narzędzia, a nie gotowe rozwiązania. 

W ten sposób założył e-biker, sklep, który oferuje zestawy Rapid i umożliwia każdemu przerobienie swojego roweru na elektryczny.

O nas

Poruszanie się po mieście jest dużo prostsze, jeśli korzysta się z roweru elektrycznego. 

Wiemy to z własnego doświadczenia, gdyż na co dzień przemierzamy ulice Poznania rowerami elektrycznymi. Także wycieczki w teren stały się dużo prostsze i przyjemniejsze, odkąd przesiedliśmy się na e-bike’i! 

Możemy dojechać dalej, by aktywnie wypocząć na łonie natury. Także radość z rozwijania dużych prędkości jest niepowtarzalna. 

Przekonaj się już dziś, że warto zainwestować w zestaw do roweru elektrycznego!


Skontaktuj się z nami!

Kontakt telefoniczny: 61 880 00 04 - zamówienia, pytania ogólne (Pn-Pt 8:30-15:30) (jeśli nie możesz się do nas dodzwonić, wyślij swoje zapytanie na adres hi@e-biker.pl)  

Nasza ekipa